Cinkarna Celje

Celjanke prepričljivo začele naskok na 20. zvezdico
četrtek, 18. april 2024 ob 07:58
Košarkarice Cinkarne Celje so na prvi tekmi finala državnega prvenstva na domačem parketu premagale Triglav z 81:54. Igrajo na tri zmage. Naslednja tekma bo v petek v Kranju.

Košarkarice Triglava za finale
Gorenjski glas
petek, 12. april 2024 ob 07:46
Kranj – V prvi slovenski košarkarski ligi za ženske so na sporedu polfinalni obračuni. Ekipa Cinkarne Celje si je mesto v velikem finalu že...

Vse kompleksnejša pravila poročanja o ESG prinašajo nove izzive
Finance
petek, 12. april 2024 ob 03:00
Kaj na področju ESG delajo najboljšiNa

Celjanke v finale prvenstva, Celjani zaključili drugoligaško sezono na tretjem mestu
Celje.info
četrtek, 11. april 2024 ob 08:37
Košarkarice Cinkarne Celje so se z drugo zmago v polfinalni seriji uvrstile v finale končnice državnega prvenstva. V Mariboru so bile tudi to pot prepričljivo boljše nasprotnice in zmagale za...

ESG je mainstream
Finance
četrtek, 11. april 2024 ob 03:00

Celjanke že v finalu, Triglav izenačil
sreda, 10. april 2024 ob 22:16
Košarkarice Cinkarne Celja so prve finalistke državnega prvenstva v košarki. Tudi na drugi tekmi polfinala so bile boljše od košarkaric Maribora (53:86).